MAKINERI PERPUNIM DRURI

280 000 LEK

Shitet nga: Agron Bici 11 Sht 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Freze me bango te rrotullueshme (GIOSTRA), eshte e pershtatshme per prodhimin e te gjithe pjeseve te karrigeve. Shume e thjeshte ne perdorim dhe me rendiment te larte. Shume pak e perdorur, aktualisht ne gjendje pune. Punon me shabllona, ka te vendosur shabllonin e trekendeshave te karrigeve.
Agron Bici
0682695600


WhatsApp:
0674306106
Leaflet
Në fillim