Publikuar: Gush 31 2018 03:45

Makineri per fryrjen e PET ambalazhes-Super Price

EUR

EUR
Publikuar: Gush 31 03:45
Shikime: 5
Shitet makineria per fryrjen e PET ambalazhes,makineria eshte e perdorur kompania jone e mer persiper montimin dhe cmontimin ,makineria posedon dy shabllona per shisha te vajit 1l dhe ka kapacitet 1000-1300 shisha per ore.Vetem per 11.000euro me
MontimPer cdo informat shtes na kontaktoni ne numrat e telefonit 0672477073 ose me viber 0038970893951.Prodhime tona si dhe produktet tona mund ti gjeni ne fcb Nesto2000
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672477073

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione