Published: Korr 21 2018 07:22

Linje per fryerjen e shishave te VAJIT—Super Cmim

EUR

Published: Korr 21 07:22
Views: 5
Super Cmim shitet Urgjent
Linja per fryrjen e shishave te Vajit eshte e perdorur posedon dy kallap per shisha 1liter dhe kapacitet te fryrjes ka 1000-1300copa per ore, per montim cmontim si dhe mirmbajtje ne te ardhmen perkujdeset kompania jone.Per cdo informacion shtese na kontaktoni ne numrat e telefoni per shqiperi 0672477073 ose ne numrat e viberit 0038970893951 ose 0038345951748 po ashtu mund te na ndiqni permes Fcb per ofertat dhe makina te tjera
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
Buy now

Delivery via “TNT”: from 630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0672477073

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information