Kompresor

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Llazar Bogdani Dje 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kompresor ajri Abac 200 Litrosh origjinal ne gjendje prefekte i ardhur nga Gr shitet per shkak mos pordorimi.

shitet

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim