Publikuar: Pri 10 2022 12:15

Sharre mermeri Italiane

Publikuar: Pri 10 12:15
Shikime: 336
Shitet sharr mermeri graniti Italiane marka GMM me e mira ne bote per freza mermeri me program e kompjuterizuar..
Sharra eshte me 5 akse dhe ben gjithcka vete cdo lloj punimi prerje forma korniza etj..
Sharra eshte e sapoardhur dhe e revizionuar komplet..
Per informacion
Cel. 0682190631
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
336
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione