Sharre alumini

1 EUR

1 000 EUR

Shitet nga: Laert 04 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Makina dhe vegla industriale
Sharre me ajer manual per prerje profili alumini.Dhe per shume prerje te tjera per precizion.Ka pistona me ajer per te mbajtur profilin dhe te tjera,mbulese disku me ajer,prerje me kend 45gr majtas-djathtas,3 fazor.Eshte ne gjendje shume te mire pune.
Leaflet
Në fillim