Peshore

1 LEK

1 500 000 LEK

Shitet nga: Laert Dje 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Makina dhe vegla industriale
Peshore e madhe,me kandar,der ne 3000 kg,precize,per sende te vogla deri ne ngarkes me pirun.
Leaflet
Në fillim