Pajisje Industri ajri,Servise,Gomisteri,Lavazhe

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: IRSA.SHPK Dje 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Firma Irsa Shpk shet ne ambientet e saj kompresore te te gjitha tipeve, pajisje per trajtimin e ajrit si thares dhe filtra, gjeneratore, Pajisje per gomisteri si Hapse gome,Balancuese,Manometra etj,pajisje per servise si ura dhe krik ngrites,presa,avidator, celsa te ndryshem,etj,Pajisje per llamarinist si pistoleta boje,saldatrice spote etj.
Te gjitha produktet jane te markave me te mira europiane me cmime te arsyeshme per te gjitha buxhetet.
Adresa Autostrada Dr-Tr Km5 prane Delta Event
Leaflet
Në fillim