Publikuar: Nën 15 2020 05:27

Ngjites bordure BIESSE AKRON 246

Publikuar: Nën 15 05:27
Shikime: 180
Shitet makina per ngjitjen e shiritit Biesse Artech Akron 246 me te gjitha opsionet si: parafreza, sistemi i kuotimit, sistemi i keputjes, sistemi i gdhendjes, postforminig, sistemi gdhendjes 1mm/2mm, sistemi i polirimit etj.

Viti i prodhimit: 2006

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe ka pak ore pune.

Per me shume kontakt: +38344300319
PRODUKT FINAL - KOSOVË

Tags: Bordatrice, Holzma, Biesse, SCM, Akron, kantim, abs, mobilje, sharre, sharra, Panhans, Bimatic, kuotim, CNC, Rover, bordure, ngjites, makineri, druri, makineri per dru, makineri per mobilje
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
180
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione