Gjenerator STAMFORD 3 fazor 380 &220 volt 140 KVA

7 000 EUR

Shitet nga: shitje Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet gjenerator StamFord
3 fazor
140 KVA
380 Volt dhe 220 Volt
6480 ore pune

Shitet per arsye mosperdorimi

Cmimi 7000 Euro
shitje
  Online
0694056350
Leaflet
Në fillim