Fluke 325 True Rms.(Posta Falas)Oferte e Limituar

135 EUR

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Sot 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Makina dhe vegla industriale
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje .
Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Cmimi 135 euro Oferte per nje kohe te limituar.
Fluke 325 True Rms
0697309899


WhatsApp:
0697309899
Leaflet
Në fillim