Fluke 325 True Rms.(Posta Falas)

Shitet nga: Fluke 325 True Rms Sot 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet Aparat professional Fluke 325 True Rms i Ri.
Per te gjith ata profesionist qe kerkojn cilsi dhe vlera reale ne matje .
Dergesa me poste Falas,pagesa behet ne momentin kur dorzohet malli.
Na ndiqni ne Instagram Materjale Elektrike Durres.
Cel 069 73 09 899
Cmimi 155 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim