Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 18 2022 08:21

FILETATRIÇE HIDRAULIKE

EUR

Publikuar: Nën 18 08:21
Shikime: 2
Makineri per filetimet e tubave te hekrit etj.
importuar nga italia
shume e paster
ne gjendje perfekte pune
makineri qe te shkurton shume kohen dhe kostot


SHESIM PAISJE TE PERDORURA ITALIANE
merremi me alestimin e restoranteve,markete,pastiçeri dhe gjelateri,guzhina,piceri,fast food etj.
kontaktoni ne numrin e cell: 0696770534
Përshkrimi i linkut

Mipi Tirane

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione