SHITEN QEN POMERANEZ CIFT KULISHA VETEM 170€

170 EUR

Shitet nga: Edison 14 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes ciftin e qenve shtepiak per vetem 170€ te dy bashk nje femer dhe nje mashkull jan 2 muajsh te vaksinuar dhe shum te paster .
Leaflet
Në fillim