Publikuar: Nën 08 2021 12:12

Shiten dhi

Publikuar: Nën 08 12:12
Shikime: 98
Shitet nje kope me dhi. 75 dhi,8keca dhe 2 cjep. Cmimi i diskutueshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione