Shes Dhi

21 000 000 LEK

30 000 000 LEK

Shitet nga: Istref 17 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes 220 dhi te vaksinuara dhe matrikulluara dhit shoqerohen me certifikat verterinare dhe nr nipti per procedurat e subvencioneve dhit kan 4 vjet qe perfshihen ne skemen e subvencionimit
Leaflet
Në fillim