Kalë

1 300 EUR

Shitet nga: Flamur 04 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
nuk esh varvat .
mosha 10 vjec
rrac revan- arab
shitet me gjith shal dhe freri.
shitet dhe pa shal.
nr tele: 0683761649
nr tele: 0675842645
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione