Publikuar: Jan 04 2017 08:06

Balla jonxhe

Publikuar: Jan 04 08:06
Shikime: 28
Shes Balla. Jonxhe. Bari. Dhe kashte. Shes miser. Grur dhe tesher .te interesuat kontatoti ketu. Ndodhem te ura lumi. Vjos Novosel .
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
28
0682329019

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione