Shesim shpesz shiko ne. Foto

Shitet nga: Rizaj spahiu 19 Qer 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes shpezet qura. Rosa misirka pula dhe . Zojt te. Races. Amerok esht. Nje. Ras. 100 % original Shum. E. Mir. Qe. Arrin. N.r. e. Vezve. 300. Copa. Ne. Vit afer 130. Copa zoj jan. Ju. Mir Presim. Gjindem ne. Fshatin opterush te rahovecit kontakto ne. Viber 0037744204082 qmimi. Si pas. Marrveshjes
Rizaj spahiu
0037744204082
Leaflet
Në fillim