Publikuar: Gush 16 2022 12:13

Shiten ose nderohen dhi Alpine

Publikuar: Gush 16 12:13
Shikime: 96
Shiten ose nderohen me dele rrace dhi Alpine /Franceze dhe te kryqezuara!!Dhite jane shume te mira te shendosha te vaksinuara si dhe te dizifektuara per parazitet!Jane mbajtur ne kushte te mira per merak dhe jane barsa 2 muaj!!Nderohen me dele ose shiten per arsye te pamundesise se vendit dhe kullotes!Gjithsej jane 15 dhi dhe nje cjap!!
Ju faleminderit !0683614714
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione