Publikuar: Shk 05 2023 06:36

Shiten dele dhe dash orgjinal Romanov

EUR

Publikuar: Shk 05 06:36
Shikime: 159
Shiten 5 dele dhe 1 dash rrace e paster Romanov!!Delet kane ardhur nga Serbia,jane te reja,pjellin nga 2 here ne vit dhe bejne nga 3-4 qengja!!
Cmimi per dele 250 €copa ,dashi 350!delet aktualisht jane prape barsa!Kemi dhe qengja Romanov meshkuj dhe femra vetem per mbareshtrim!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
159
0683614714

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione