Publikuar: Gush 01 2022 08:35

SHITEN 3 DHI & 4 KECA SUPER!!!

Publikuar: Gush 01 08:35
Shikime: 722
Shiten 3 dhi & 4 keca (2femra, 2 meshkuj). Dhite kane mesatarisht 2-3 litra qumesht ne dite shume cilesor. Kete vit secila nga dhite ka lindur nga dy keca. Jane shume te mbara dhe ne gjendje shume te mire pasi jane mbajtur ne kushte te mira


Cmimi 1.1 milion lekj te gjitha se bashku. Nuk jepen vec e vec. 0682513443
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione