Publikuar: Shk 10 2022 10:22

qen sharri OKAZION

Publikuar: Shk 10 10:22
Shikime: 232
shitet qen sharri 1 vjeq e gjysme me vaksinat e bera dhe shume i mire per ruajtjen e vilave, bizneseve etj
per me shume telefononi :0682347387
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione