Published: Korr 11 2018 01:08

Puppies mashkull dhe femër

EUR

Published: Korr 11 01:08
Views: 1
Përshëndetje, kemi disa puppy të bukur dhe të shëndetshëm për shtëpitë e reja dhe të gatshme, të lutem që këlyshët janë ende shumë të rinj dhe janë mosha më e mirë për të hyrë në shtëpi të reja, puppies janë vetëm 3 muaj më parë, puppies janë vaksinuar mirë, kontrollohen çdo muaj dhe puppies mirë të trajnuar, puppies do të vijnë anën e gjatë të gjitha dokumentet e tyre të vaksinimit dhe gjithashtu kafaze e tyre, personat e interesuar ose shtëpitë duhet të na kontaktoni tani.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
34789091

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information