Jaco gri afrikan papagall

400 EUR

Shitet nga: Gorotia 09 Mar 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
ne kemi parrots që flasin në dispozicion për shitje
ata lexohen me dorë, të trajnuar në shtëpi, shumë inteligjentë miqësore dhe të socializuar, të vaksinuar dhe me shëndet të mirëi ka të gjitha dokumentet të paprekura me kafaz. Ju na kontaktoni në email
numrin whatsapp: +393512668344
,për më shumë informacion
Gorotia
Leaflet
Në fillim