Publikuar: Shk 09 2023 10:14

Inkubatori 115vez gjysautomatike

EUR

Publikuar: Shk 09 10:14
Shikime: 433
INKUBATOR
Ne shitje inkubatori gjysautomatik
Kapaciteti 115 veze prodhimi vendor i bazuar ne inkubator Gjerman, i montum me paisje profesionale per inkubator,posedon termostat digjital me 0.1C precizitet gjithashtu posedon hygrometrin apo lageshti matesin digjital dhe shume preciz posedon nxems(grejaq) dhe ventilator per shperndarjen e temperatures dhe lgeshtis,eshte nga mareriali termo i fort, mban lageshti dhe e ruan temperaturka dy izolime .hargjime i ka shume te vogla
Hargjinet:nxemsi(grejaq)76 wat ky inkubator mbrin temperatur dhe lageshtin adekuate per qeljen,brenda pak kohe.
Ka perparesi qe e mbrin lageshti dhe e ruan ate qe kjo oshte shume me randesi tek qelja posaqerisht tri ditet e fundit te qeljes.
vezet per inkubator te jen te fresketa nga dita e 2 der diten e 7 kjo eshte rregulla per te gjithat inkubatora.
Garancion qe mbrin temperaturen adekuate 37.8 C lageshtin prej 01-90 % rotullimin ne pvc 0-180 shkall.
Ju mirepresim
044338869
Viber +38349338863
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
433
+38349338863

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione