Qen pitbull , FALAS

Shitet nga: Pitbull 19 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Skrapar
Qen pitbull femër , 2 vjeç
Dua ta heq sepse eshte i eger dhe nuk kam mundesi qe te merrem me të...
Eshte i mbajtur shume mire dhe shume paster...
Leaflet
Në fillim