Blete

0 LEK

Shitet nga: Kleiti Hilaj 22 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Jane mbi 40 zgjonj. Bletet jane ne gjendje te mire dhe te trajtuara me shume kujdes. Arsyeja e shitjes eshte mosha dhe pamundesia fizike tu kushtoj kujdesin sic u kam kushtuar tere keto kohe
Kleiti Hilaj
+355692322066
Leaflet
Në fillim