Shitet tufa me dhi

80 LEK

Shitet nga: Marsel 17 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shiten 120 koke dhi, dhite jane te reja dhe rrace vendi. Cmimi 80 mije leke koka.
Leaflet
Në fillim