Publikuar: Gush 02 2021 05:52

Shiten mbi 90 krere Dhi (rrace franceze)

EUR

Publikuar: Gush 02 05:52
Shikime: 320
Shiten mbi 90 krere Dhi (rrace franceze) te shendetshme dhe te kontrolluara nga veterineri.
Shiten per arsye emigrimi.

per me shume detaje jeni te lutur te kontaktoni ne numerin e meposhtemte telefonit ne whatsup:
+447930140756 Arben
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione