Dengje Fara jonxhe dhe dengje kashte gruri

3 EUR

Shitet nga: Paulin Sot 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Lezhë
Dengje jonxhe (100% jonxhe ose 80 me 20, pesha 29kg)
Dengje kashte gruri( pesha 23kg

Kontakt vetem per te interesuarit:
0672671400


dengje, balla, dengje jonxhe, fara jonxhe, miser, lope, derr, dhi, kuaj, dengje per kuaj, balla sane, sane, bar, kashte gruri, grur
agria, bautz, case IH, International, kase, intenacional, internashen, internac, caterpillar, cat, kat, katerpilar, caterpilar, katerpillar, claas, wclas, class, klas, klass, klaas, david broun, david brown, deutz, deuts, deut, doic, doiz, eicher, fendt, fend, fent, fendte, fiat, fit, fat, fiatagri, fiat agri, fiatagin, fiatagrina, ford, fordt, for, fort, hurlimann, hurliman, hurlman, hurlmn, john deere, jon, jonn, jonh, dere, der, dere, kubota kubot lamborghini lamborgin lamborgini lamborg lambo lambor landini land londini landin londin land lond massey ferguson masey masei mas fergusson fergason fergson fergsn fergusn benc benz mercedes mersedes cormick cormik new holland neu hollan hodhand holand merlo renault reno ren same sam sema seme steyer stoier stier valmet valtra zetor zitor traktor traktora trak traktori trator tratori durres durs durrs tiron tirane tir tiran tirone perkins perk percins perkin audi volvo bmv bmw wolsvagen golf a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 220 240 230 160 q7 q1 q2 q3 q4 q5 vm piston pistona vmv carraro kararo karraro antonio cararo ferari ferrari pgs galignani gallignani welger velger makine auto mak vetur trankot taktora taktor trator nardi amazone pz bellon belon celi cel uje bot kamio motor motorr piston bielle pjes pjese timon xham xam dere zinxhire zinxhir leter korreso mledhese lidhese lidhse plug plge gabin piru toyota linde lugli om sgf vaj hidro hidraulike
Leaflet
Në fillim