00 355 69 863 9352

11 111 LEK

Shitet nga: Renato 14 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Lezhë
Shesim lop barsa dhe me viq shum te mira 00 355 69 863 9352
Leaflet
Në fillim