Shiten blete

0 LEK

Shitet nga: Fatmir 29 Sht 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shiten 12 koshere blete te kuruara dhe shum te mira me cmim te arsyeshem per me shum mun te vini ti shikoni vete nr tel . 0684462452
Leaflet
Në fillim