Shes pula

1 000 LEK

Shitet nga: Vali 22 Korr 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shes pula dhe gjela fush kruj
Leaflet
Në fillim