Shes pula dhe gjela

1 000 LEK

Shitet nga: Valentini 05 Qer 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shes pula dhe gjela fush kruj boj dhe transport
Valentini
0686767279
Leaflet
Në fillim