Shes pula dhe gjela fush kruj

800 LEK

Shitet nga: Valentin 04 Korr 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shes pula dhe gjela fush kruj
Valentin
0686767279
Leaflet
Në fillim