Kale

50 000 LEK

750 000 LEK

Shitet nga: Nardi 07 Korr 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kali eshte 9 vjec dhe eshte revanli 50 000 lek
Leaflet
Në fillim