shiten dhi vendi

80 LEK

Shitet nga: Vilson Havdi 31 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kolonjë
Shiten dhi vendi me cmim te arsyeshem..
Gjithesej krer 170, jane dhi 2 vjecare te vaksinuara dhe te regjistruara me matrikull..

Vilson Havdi
0698427818
Në fillim