Dhi vendi nga Leskoviku

0 LEK

Shitet nga: Shon 22 Gush 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kolonjë
170 koke dhi (2 vjecare)
10 cjap me zile (3 vjecar)

Te gjithe te vaksinuara dhe regjistruara mandriku.

Cmimi i diskutueshem, na kontaktoni ne nr. telefoni

Leaflet
Në fillim