Publikuar: Nën 14 2021 07:35

BLETE

LEK

Publikuar: Nën 14 07:35
Shikime: 171
Kosheret jan te reja gjysma e tyre jan plastike
Do ti merni sebashku me veshjet dhe me cdo vegel tjeter qe disponoj per to
Shiten per arsye emigrimi
Ne total jan 14 koshere
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione