Lop - qumeshti

1 800 EUR

Shitet nga: Audi Dje 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Fier
Shiten lope te rraces Holstein, lopet jane barsa ne muaj te ndryshem dhe te gjitha kane moshen nga 1-3 vjece. Lopet jane me prodhimtari te larte qumeshti.

Te telefonojne vetem te interesuar serioz!
Leaflet
Në fillim