Publikuar: Pri 09 2020 11:56

qen sharri

EUR

Publikuar: Pri 09 11:56
Shikime: 600
shitet qeni i sharrit
rrac e paster
sic e quajme Deltari Ilir
mosha 15 muajsh
eshte shum qen i zgjuar
dhe besnik
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione