Publikuar: Maj 16 2022 07:14

SHITEN BLETE

Publikuar: Maj 16 07:14
Shikime: 369
Shiten blete me nje kat 10 rruge mize 8 korniza me pjellje te vaksinuara 210 mije leke kosherja. bletet me dy kate jane me 15 rruge mize dhe kushtojne 300 mij lek secila koshere
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione