Mjalte i paperpunuar (RAW HONEY) Cilesi e larte

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Golden Bee 30 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
Ne shesim vetem mjalte te verifikuar, mjaltë 100% i papërpunuara, i pafiltruar,i papasterizuar, i papapërzier. Ky është sendi i vërtetë direkt nga zgjoj në kavanoz me asgjë tjetër të shtuar në mes. Çdo kavanoz është një dhuratë nga bletët për ju. Çdo kavanoz ndihmon në mbështetjen e fermave dhe të familjeve te bleteve. Provoni mjaltin e vertet BIO Sot!
*Bletet kullosin ne lule te perziera si:Sherebele ,terfil etj.
Cdo paketim permban 2kg mjalte ose 1500 ml mjalte BIO.
Transport kudo ne SHqiperi Falas!
Cmimet: 2kg(1shishe)---3500 Leke/28 euro
4kg(2 shishe)---6500 Leke/53 euro
6kg(3 shishe)---9500 Leke/77 euro
We only sell verified, real raw honey. Unfiltered. Unpasteurized. Unadulterated. This is the real stuff straight from the hive to the jar with nothing else added in between. Every jar is a gift from the bees to you. Every jar helps sustain family-owned bee farms. Try some real raw honey today!
Free ship to Albania!
Prices: 2kg(1bottle)---3500 Leke/28 euro
4kg(2 bottle)---6500 Leke/53 euro
6kg(3 bottle)---9500 Leke/77 euro
Golden Bee
Leaflet
Në fillim