Published: Korr 14 2018 08:51

Okazionnn :Shiten 130 dele

LEK

Published: Korr 14 08:51
Views: 16
Shiten 130 dele per arsye pamundesie per ti mbajtur Delet jane te matrikulluara ,te rregistruara si dhe te vaksinuara per plasje burceloze etj... Qethja nuk ka mbaruar per shkak te motit Jane dele te perziera dhe te kryqezuara Rraca e deleve eshte "dele rrace mesatare" rezistente e pershtatshme edhe per fushe por edhe per mal Rreth 80 krer jane 1-she 2-she te tjerat jane 3-she 4-she ndersa 5-shet 6-shet jan shum pak Cmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
16
0696704950

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information