Published: Korr 10 2018 04:37

Duke folur Kongo Grey Parrots Gray Vjen Me kafaze

EUR

Published: Korr 10 04:37
Views: 10
Zogjtë e mi janë gati të shkojnë në shtëpitë e tyre të reja në mes 11-12 muajsh. Ato janë: vëzhguar plotësisht, përfunduar të gjitha shtënat përforcues, gjuajtja e tërbimit, testuar negativ për të dy FIV dhe FeLV, floatation negative fekal dhe pa parazitë, de-wormed, dhe spayed ose neutered. Ata gjithashtu kanë një garanci të lirë 2 vjeçare HCM dhe 2 vjet sëmundje gjenetike të garancisë së lirë. Ata janë TICA regjistruar. Ata janë ngritur në shtëpinë time (jo të mbyllur) me fëmijë të vegjël, mace të tjera dhe qen. Ata janë gjithashtu kuti të plotë të mbeturinave të trajnuar dhe të hahet mirë në vetvete.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
0692200110

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information