Veshje femra+meshkuj+femij Isitut tiran.okazzaaaa

9 900 EUR

22 000 EUR

Shitet nga: Veshje 31 Gush 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet bisnesi vesh mbatjeve.ka kto Artikuj(mall brenda)pallto Gra+bura Xhupa g+b.kostum g+b.psntallonal.fustane klasik220cop.fustan dimer ver130cop.bluza M+F .xhaketa.pantallon xhins+terital+dok.kostum sport.kmisha.atlete+kpuc femijesh kpuc femra .valizhe.syze...bizhu.rripa canta femrash metrazhe..banak xhami 2 cop me Bizhu.majtse bizhu e zyzesh.mbajtse rrobash inoksi.rafte metrazhes.manikina250cope tjere.ka25000€mall brenda.me marveshje.bejm dhe ndrrim me makin pasuri te palujtshme tok ndertim etj cdo gje me marveshje mund te paguhet dhe me keste.(mund te rrini 10-20 dit te masni punen dhe te vendosni ca do beni
Leaflet
Në fillim