Okazion paisje lokali shiten per arsye emigrimi mm

50 000 LEK

Shitet nga: Alban 13 Nën 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten aukaruim 2 cop karige per brenda barit karige dhe kolltuqe per jasht barit cmime okazion ju mirpres ti shifni me marveshje
Leaflet
Në fillim