Tavolina dhe karrike druri

Shitet nga: BMW Sot 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shiten 4 komplete tavolina me karrike druri ne gjendje shum te mire.tel 0695673065 ose viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim