Shitet Industria e Mishi,Sallami

Shitet nga: faruk 08 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet industria te mishit komplet ne Gjakove,me kapacitet deri ne 5000 kg ne dite.
Makina per industri te perpunimin e mishit per info mund te kontaktoni ne telefon 049 129 127dhe viber +38349129127
1.Vakum lini.
2.Klipse per salama dhe sugjuk.
3.Mbushse Robot Vemag 200L
4.Injektor me 38 gjilpera.
5.Furra me Rryme dhe Pline 3 copa.
6.Vakum i dores.
7.Llodomat per akull.
8.Kuter 120L
9.Tambler 2500L
10.Mbushse 60L
11.Kuter 45L
12 Mbushse Alpina 200L
13.Tavolina te Punes Rosfaj.
14 Kazana te Rosfajit 200 L
15.Mikser per mish 150 kg
15.Kazana te medhaj 1500 dhe 2000 L
16. Komore per ftofje 2copa x 6x4x2.8
17.Komore
18.Makine per Bluarje F140.
19.Kompresor dhe shum paisje tjera percjellse.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim